Info

JizuTube

Streetreport Jizu aflevering 1: Vuurwerk

Regio Rotterdam

di 01 mei

19:30

Grouper

Arminius

Rotterdam

 

wo 02 mei

Johan Goossens - Vlam

Theater Zuidplein

Rotterdam

 

do 03 mei

Trixie Whitley

LantarenVenster

Rotterdam

 

vr 04 mei

20:00

MortIIs

Baroeg

Rotterdam

20:30

Agnes Gosling

De Doelen

Rotterdam

 

za 05 mei

20:00

Michale Graves plays Misfits

Baroeg

Rotterdam

23:00

Run The Trap - 5th anniversary edition

WORM

Rotterdam

 

zo 06 mei

17:30

The Gospel Experience

Grounds

Rotterdam

 

di 08 mei

Jochem Myjer - Adem in, adem uit

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

 

wo 09 mei

Rootsriders - Tribute2BobMarley

Annabel

Rotterdam

Saman Amini

Rotterdamse Schouwburg

Rotterdam

Jochem Myjer - Adem in, adem uit

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

Distillator / Gama Bomb

Baroeg

Rotterdam

21:00

Dave McGraw & Mandy Fer

Theater Walhalla

Rotterdam

 

do 10 mei

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

Jochem Myjer - Adem in, adem uit

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

20:30

Hiphop Café

Grounds

Rotterdam

 

vr 11 mei

Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring

Theater Walhalla

Rotterdam

Herman van Veen

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

Ali B - Koorts

Oude Luxor Theater

Rotterdam

DeWolff

Maassilo

Rotterdam

20:00

Harker / The Windowsill / Video Store

V11

Rotterdam

20:30

Joey Dosik

BIRD

Rotterdam

 

za 12 mei

Ali B - Koorts

Oude Luxor Theater

Rotterdam

Roué Verveer - Heppie de Peppie

Theater Zuidplein

Rotterdam

Herman van Veen

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

14:30

Tales From The Punx III

Baroeg

Rotterdam

19:00

Alpha Blondy & The Solar System

Annabel

Rotterdam

20:00

Bad Sports / Lone Wolf / Radioactivity / The Real Danger

Rotown

Rotterdam

21:00

Hockey Dad

V11

Rotterdam

21:00

Dimitris Mystakidis

Grounds

Rotterdam

 

zo 13 mei

15:00

Freek de Jonge

Oude Luxor Theater

Rotterdam

15:30

Maudlin / Nonsun / Rosetta

Baroeg

Rotterdam

20:30

Ruben Hein

BIRD

Rotterdam

21:00

Japanese Breakfast

Rotown

Rotterdam

 

di 15 mei

20:00

Alex Klaasen - Showponies

Oude Luxor Theater

Rotterdam

 

wo 16 mei

20:00

Alex Klaasen - Showponies

Oude Luxor Theater

Rotterdam

 

do 17 mei

Birth of Joy

Rotown

Rotterdam

20:00

Alex Klaasen - Showponies

Oude Luxor Theater

Rotterdam

20:15

Flip Noorman De Biecht

Theater Walhalla

Rotterdam

20:15

Kachun Cheung / Max van den Burg / Nadja Schijveschuurder

Theater 't Kapelletje

Rotterdam

 

vr 18 mei

19:30

Golden Caves / The Rushians

Baroeg

Rotterdam

20:00

Alex Klaasen - Showponies

Oude Luxor Theater

Rotterdam

20:00

Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar

Theater Zuidplein

Rotterdam

21:00

Fred Wesley ft. Générations

Grounds

Rotterdam

 

za 19 mei

20:00

Arek Jakubik / DR MISIO band

Baroeg

Rotterdam

20:00

Alex Klaasen - Showponies

Oude Luxor Theater

Rotterdam

 

zo 20 mei

20:15

The Hollies

De Doelen

Rotterdam

 

wo 23 mei

Jeff Dunham

Ahoy

Rotterdam

 

vr 25 mei

Lebbis - De Bovengrens

Oude Luxor Theater

Rotterdam

19:30

Demented Are Go!

Baroeg

Rotterdam

20:00

Nick Mulvey

Maassilo

Rotterdam

20:00

Jandino Asporaat - Keihard

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

20:30

Coal Harbour

De Doelen

Rotterdam

21:00

Son Mieux / The Brahms

Rotown

Rotterdam

21:00

Ebo Taylor

Grounds

Rotterdam

 

za 26 mei

20:00

Jandino Asporaat - Keihard

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

21:00

Naaz

Rotown

Rotterdam

21:00

melkbelly

V11

Rotterdam

 

zo 27 mei

12:30

An Easy Sunday

Grounds

Rotterdam

21:00

The Buttertones

V11

Rotterdam

21:00

Baba Zula

Grounds

Rotterdam

 

wo 30 mei

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret

Theater Zuidplein

Rotterdam

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de nieuwsbrief
Centrum voor Jeugd en Gezin Zuidplas Gemeente Zuidplas Jeugdwerk Zuidplas Blixum JIP Zuidplas Actief