Info

JizuTube

Streetreport Jizu aflevering 1: Vuurwerk

Regio Rotterdam

do 05 okt

The Dublin Legends

De Doelen

Rotterdam

20:00

Sven Hammond

Rotown

Rotterdam

 

 

vr 06 okt

20:00

O'G3NE - Three Times A Lady

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

21:00

The Lumes

V11

Rotterdam

21:00

Moh! Kouyaté

Grounds

Rotterdam

23:00

360 Degrees

BIRD

Rotterdam

 

 

za 07 okt

16:00

Baby Face Nelson / Batmobile / Devils Delight / Norm And The Nightmare

Baroeg

Rotterdam

Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR

LantarenVenster

Rotterdam

20:00

Finale Grote Prijs van Rotterdam Hiphop en Electronics 2017

BIRD

Rotterdam

20:00

O'G3NE - Three Times A Lady

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

23:30

LatinXpress

Grounds

Rotterdam

 

 

zo 08 okt

21:00

Wouter Hamel

Rotown

Rotterdam

 

 

di 10 okt

19:30

Carnophage / Condemned / Cytotoxin / Ingested

Baroeg

Rotterdam

 

 

wo 11 okt

20:00

Kim Janssen + Christof van der Ven

Rotown

Rotterdam

22:00

The Laho Group (BIRDsessions)

BIRD

Rotterdam

 

 

do 12 okt

20:30

Dan Owen

Rotown

Rotterdam

21:00

Treehook + Anemone

V11

Rotterdam

 

 

vr 13 okt

20:00

Rico & Sticks

Annabel

Rotterdam

20:00

Andre Hazes Jr.

Ahoy

Rotterdam

20:15

Marlon Kicken

Theater Zuidplein

Rotterdam

 

Good Harvest

V11

Rotterdam

De Lama's - Afstoffen & warm spelen

Nieuwe Luxor Theater

Rotterdam

Spiral Stairs

Rotown

Rotterdam

 

 

za 14 okt

19:00

Acid Reflux / DieselBurner / Special Steve

Baroeg

Rotterdam

20:00

Andre Hazes Jr.

Ahoy

Rotterdam

21:00

Mooon + The Stangs

V11

Rotterdam

23:30

In Living Color

BIRD

Rotterdam

 

 

zo 15 okt

20:00

Artvark Saxophone Quartet

Fenix Music Factory

Rotterdam

20:00

Amadou & Mariam

Annabel

Rotterdam

21:00

Gabriel Rios

Rotown

Rotterdam

21:00

Alcides: het album 20 jaar later

Grounds

Rotterdam

 

 

ma 16 okt

21:00

Chad VanGaalen

Rotown

Rotterdam

 

 

wo 18 okt

20:00

Nate Smith in BIRD

BIRD

Rotterdam

21:00

Kieran Goss

Theater Walhalla

Rotterdam

22:00

IKODO (BIRDsessions)

BIRD

Rotterdam

 

 

do 19 okt

20:00

Vessels

Rotown

Rotterdam

20:30

Hiphop Café

Grounds

Rotterdam

20:30

Jack Broadbent

BIRD

Rotterdam

 

 

vr 20 okt

Spinvis

Annabel

Rotterdam

UB40

Ahoy

Rotterdam

45ACIDBABIES

Grounds

Rotterdam

21:00

Kasai Allstars

Grounds

Rotterdam

 

 

za 21 okt

19:00

Bad to the Bone

Baroeg

Rotterdam

20:00

La La Land in concert

Ahoy

Rotterdam

 

 

zo 22 okt

14:30

Submit Fest

Baroeg

Rotterdam

 

 

wo 25 okt

20:00

Peter Hook & The Light

Maassilo

Rotterdam

20:30

Hot 8 Brass Band

BIRD

Rotterdam

22:00

Lilian Vieira Grupo

BIRD

Rotterdam

 

 

do 26 okt

Black Witchery

Baroeg

Rotterdam

20:00

Linde Schöne + QuesssWho

Rotown

Rotterdam

21:00

The Picturebooks

V11

Rotterdam

 

 

vr 27 okt

Gramatik

Annabel

Rotterdam

19:30

Joep Beving

Arminius

Rotterdam

21:00

Alex Lahey + Starcrawler

V11

Rotterdam

 

 

za 28 okt

16:30

Dutch Doom Days

Baroeg

Rotterdam

20:00

Sander van de Pavert - Lucky Live

Oude Luxor Theater

Rotterdam

Jett Rebel

Annabel

Rotterdam

21:00

Husky + Jordan Klassen

V11

Rotterdam

21:00

Orkesta Mendoza

Grounds

Rotterdam

 

 

zo 29 okt

12:30

An Easy Sunday

Grounds

Rotterdam

15:30

Dutch Doom Days

Baroeg

Rotterdam

 

 

ma 30 okt

Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk

Oude Luxor Theater

Rotterdam

 

 

di 31 okt

20:00

Otherkin

Rotown

Rotterdam

 

Nieuwsbrief

Meld je hier aan voor de nieuwsbrief
Centrum voor Jeugd en Gezin Zuidplas Gemeente Zuidplas Jeugdwerk Zuidplas Blixum JIP Zuidplas Actief